krzaki

Aktualności Ploteczkarni

Zaproszenie na bezpłatne warsztaty! Świąteczny pozytywnik.

Zapraszamy wraz Fundacją Rak'n'Roll na wyjątkowe warsztaty rękodzieła "ŚWIĄTECZNY POZYTYWNIK".
Jak zwykle spędzicie miło i kreatywnie czas. Tym razem przygotowałyśmy dla Was niespodziankę...

Noworoczne warsztaty rozwoju osobistego! Wygraj wejściówkę!

Dawno nie było nowych informacji i z tym większą przyjemnością przekazuję Wam poniższe zaproszenie! Zajęcia odbędą się już jutro w ploteczkarnia.pl

JUŻ W NAJBLIŻSZĄ ŚRODĘ 21.01. godz. 18:30 SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA WYJĄTKOWE SPOTKANIE W RAMACH WARSZTATÓW ROZWOJOWYCH.
POSTANOWIENIA NOWOROCZNE. JAK SKUTECZNIE JE REALIZOWAĆ KAŻDEGO DNIA W ZGODZIE Z WARTOŚCIAMI I CELAMI?

Zaproszenie na bezpłatne jesienne warsztaty mydlarskie!

Ploteczkarnia.pl wraz z Fundacją Rak’n’Roll serdecznie zaprasza na warsztaty handmade (rękodzieła) Panie, leczące się onkologicznie. Tym razem podczas warsztatów nauczymy się robić kosmetyki ekologiczne.

Temat zajęć: Jesienne warsztaty mydlarskie.

Zaproszenie na bezpłatne warsztaty florystyczne!

Już po wakacjach! Ploteczkarnia.pl wraz z Fundacją Rak’n’Roll serdecznie zaprasza na warsztaty handmade (rękodzieła) Panie, leczące się onkologicznie. Tym razem podczas warsztatów będziemy zgłębiać  tajniki florystyki.

Temat zajęć: Jesienna kompozycja kwiatowa w gąbce.

Program warsztatów:
1. Podstawowe zagadnienia teoretyczne.
2. Zasady tworzenia kompozycji kwiatowych.
3. Zasady pielęgnacji i przedłużania żywotności kwiatów ciętych.
4. Kolorystyka i dodatki we florystyce.
5. Stylizacja i wykonanie kompozycji okolicznościowej.
6. Obowiązujące trendy we florystyce.

Zaproszenie na bezpłatne warsztaty scrapbooking!

Ploteczkarnia i Fundacja Rak'n'Roll serdecznie zaprasza na KAMERALNE WARSZTATY SCRAPBOOKINGOWE.

Nazwa scrapbooking pochodzi od angielskiego słowa scrapbook, oznaczającego ręcznie zdobiony album na zdjęcia. Z czasem scrapbooking ewaluował i obecnie to nie tylko albumy ale także kartki okolicznościowe, zaproszenia oraz wykonywane i zdobione przy użyciu papieru i dodatków przedmioty zarówno użytkowe jak i służące do wystroju wnętrz. Zapraszamy Cię w podróż po świecie scrapbookingu dzięki specjalnie przygotowanym warsztatom, na których nauczysz się wielu różnorodnych technik, poznasz podstawowe materiały do ozdabiania oraz dodatki, dzięki którymTwoje własne cudowne chwile już nigdy nie znikną. Wszystko to w uroczej i magicznej atmosferze w jedynym takim miejscu w Warszawie, jakim jest Ploteczkarnia.pl.

Podczas warsztatów: wykonamy techniką scrapbookingu przestrzenną kartkę urodzinową, która będzie mogła stać się idealnym prezentem dla kogoś bliskiego. Poznasz trochę teorii o scrapbookingu, stosowanych materiałach, narzędziach i dodatkach. Do zrobienia kartek wykorzystamy papiery o odpowiednio dobranej kolorystyce oraz wiele innych materiałów wykorzystywanych w scrapbookingu m.in. masę plastyczną Marthy Stewart.

UWAGA!
Uczestnictwo w warsztatach dla osób leczących się onkologicznie jest bezpłatne. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc tym razem wyjątkowo zapraszamy tylko te Panie które jeszcze w tego typu warsztatach nie uczestniczyły - zgłoszenia należy kierować mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub pod nr tel. (22) 841 27 47, wew. 123,
najpóźniej do dnia 18.07.2014.

Miejsce:
Ploteczkarnia.pl, ul. Chmielna 26 lok. 65, Warszawa (samo centrum)

Termin:
piątek 25.07.2014 r., godz.: 11.00 (zajęcia potrwają ok. 2,5 - 3 h) ZAPRASZAMY !

Warsztaty dla kobiet Warszawa - Zajęcia dla kobiet w Warszawie - Aktywny wypoczynek

Celem warsztatów dla kobiet w Ploteczkarni jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni, która pozwoli zbadać dane zagadnienie z wielu stron i poznać ukryty w nim potencjał. Na naszych zajęciach dla kobiet w Warszawie realizujemy program z wielu dziedzin, począwszy od kulinariów, a skończywszy na sztuce.

Dużą wartością  warsztatów dla kobiet w Warszawie jest fakt, że odbywają się w grupie osób, które pracują nad jednym tematem. Dzięki temu można poznać na warsztatach dla kobiet w Warszawie wiele indywidualnych podjeść i doświadczeń innych osób, inspirować się nimi, a jednocześnie odkrywać te elementy, które dla nas na dany moment w życiu są najważniejsze czy najbardziej potrzebne.

Możemy śmiało powiedzieć, ze uczestnictwo w warsztatach dla kobiet w Warszawie, jak twierdzą same uczestniczki, jest okazją do odpoczynku, wyciszenia się, lepszego poznania samej siebie, rozmów z innymi kobietami. Są odskocznią od codziennego, zabieganego życia, pracy, dbania o dom, dzieci, męża. Nasze warsztaty dla kobiet są często jedyną okazją do zadbania o siebie i zrobienia czegoś tylko dla siebie samej.