krzaki

Aktualności Ploteczkarni

Przerwa w pracy herbaciarni

 Szanowni Klienci,

informujemy, że w dniach 6-13.02.2016 ploteczkarnia będzie zamknięta. Zapisy na kurs wire-wrapping  i więcej informacji udzieli - Kornelia Kubinowska mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zapisy na odpłatny kurs modniarstwa 27-28.02.2016 - szczegółowe informacje i zapisy - Monika Grzybowska: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zapraszamy ponownie od 15-go lutego 2016 r. Za utrudnienia przepraszamy :)

Kurs modniarstwa - nowość!!!

Ploteczkarnia.pl i Fundacja Rak'n'Roll serdecznie zaprasza na wyjątkowe warsztaty modniarstwa.
Już od 26-go lutego będziemy gościć w Ploteczkarni niezwykłą instruktorkę Monikę Grzybowską z Londynu.

Monika to dyplomowana Mistrzyni Modniarstwa, która jest uznanym polskim projektantem nakryć głowy.Specjalizuje się w indywidualnych zamówieniach, a także tworzy nakrycia głowy dla szerszej rzeszy klientów.
Ukończyła szkołę modniarską w Polsce i uzyskała dyplom mistrzowski w tym zawodzie, doskonaliła swoją wiedzę i umiejętności artystyczne w British School of Millinery i Kensington and Chelsea College w kierunku modniarstwo. Monika prezentowała swoje kolekcje w Londynie Hat Week w marcu 2014 roku, a nakrycia głowy jej autorstwa są często wykorzystywane przez innych artystów w sesjach zdjęciowych.
Monika używa tylko wysokiej jakości, przyjaznych dla środowiska tkanin i materiałów.

 

Herbaciarnia zaprasza!

 Od kilku miesięcy do ploteczkarni można przyjść nie tylko na warsztaty rękodzieła, ale także naszego sklepu z herbatami, kawą i czekoladą.

W naszej "HERBACIARNI" można delektować się wyśmienitymi herbatami na miejscu jak i w zaciszu własnego domu. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą o herbatach ich rodzajach, właściwościach i sposobie parzenia.

Zapraszamy od poniedziałku do soboty.

W pon., śr. czw.i pt. zapraszamy od 11 do 19:00

We wt. od 11.00 do 18:00, a w soboty od 11:00 do 15:00.

Piernikujemy...

Ploteczkarnia i Fundacja Rak'n'Roll serdecznie zapraszają na bezpłatne świąteczne warsztaty pierniczkowe. Tym razem będzie słodko, kolorowo, świątecznie i jak zwykle miło. Podczas warsztatów każda z uczestniczek będzie miała okazję własnoręcznie ozdobić pierniczki. Będziemy ćwiczyć dekorowanie marcepanem i lukrem plastycznym. Stworzymy samodzielnie niepowtarzalne słodkie ozdoby na choinkę według własnego projektu.

Miejsce: ploteczkarnia.pl, ul. Chmielna 26/65, Warszawa

Termin: 11 XII 2015, godz: 11:00 (zajęcia potrwają ok. 2-3 godz.)

Zapisy do dnia 10 XII 2015: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

ZAPRASZAMY!

Życzenia

Radosnych Świąt oraz spełnienia marzeń w Nowym Roku

życzy

ploteczkarnia.pl


 

 

Warsztaty dla kobiet Warszawa - Zajęcia dla kobiet w Warszawie - Aktywny wypoczynek

Celem warsztatów dla kobiet w Ploteczkarni jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni, która pozwoli zbadać dane zagadnienie z wielu stron i poznać ukryty w nim potencjał. Na naszych zajęciach dla kobiet w Warszawie realizujemy program z wielu dziedzin, począwszy od kulinariów, a skończywszy na sztuce.

Dużą wartością  warsztatów dla kobiet w Warszawie jest fakt, że odbywają się w grupie osób, które pracują nad jednym tematem. Dzięki temu można poznać na warsztatach dla kobiet w Warszawie wiele indywidualnych podjeść i doświadczeń innych osób, inspirować się nimi, a jednocześnie odkrywać te elementy, które dla nas na dany moment w życiu są najważniejsze czy najbardziej potrzebne.

Możemy śmiało powiedzieć, ze uczestnictwo w warsztatach dla kobiet w Warszawie, jak twierdzą same uczestniczki, jest okazją do odpoczynku, wyciszenia się, lepszego poznania samej siebie, rozmów z innymi kobietami. Są odskocznią od codziennego, zabieganego życia, pracy, dbania o dom, dzieci, męża. Nasze warsztaty dla kobiet są często jedyną okazją do zadbania o siebie i zrobienia czegoś tylko dla siebie samej.