krzaki

Aktualności Ploteczkarni

Zaproszenie na bezpłatne wiosenne warsztaty rękodzieła!

Ploteczkarnia i Fundacja Rak'n'Roll w związku ze zbliżającym się 8 marca serdecznie zapraszamy na wiosenne warsztaty rękodzieła.

Uczestnictwo w warsztatach dla Pań które leczą się onkologicznie jest bezpłatne.
Zapraszamy na warsztaty tworzenia kosmetyków ekologicznych.
Tym razem w programie robienie mydeł glicerynowych.

Zaproszenie na bezpłatne warsztaty rękodzieła! Walentynki

Ploteczkarnia.pl wraz z Fundacją Rak’n’Roll serdecznie zaprasza na pierwsze poświąteczne warsztaty zcyklu handmade (rękodzieło) dla Pań, które leczą się onkologicznie.
W związku ze zbliżającymi się Walentynkami mam dla Was niespodziankę. Będzie słodko, twórczo, kreatywnie, a wszystko z wykorzystaniem techniki decoupage.
Będziemy malować, wycinać, kleić i złocić...
ZAPRASZAMY NA KREATYWNE WALENTYNKI!

Zaproszenie na bezpłatne warsztaty! Świąteczny pozytywnik.

Zapraszamy wraz Fundacją Rak'n'Roll na wyjątkowe warsztaty rękodzieła "ŚWIĄTECZNY POZYTYWNIK".
Jak zwykle spędzicie miło i kreatywnie czas. Tym razem przygotowałyśmy dla Was niespodziankę...

Noworoczne warsztaty rozwoju osobistego! Wygraj wejściówkę!

Dawno nie było nowych informacji i z tym większą przyjemnością przekazuję Wam poniższe zaproszenie! Zajęcia odbędą się już jutro w ploteczkarnia.pl

JUŻ W NAJBLIŻSZĄ ŚRODĘ 21.01. godz. 18:30 SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA WYJĄTKOWE SPOTKANIE W RAMACH WARSZTATÓW ROZWOJOWYCH.
POSTANOWIENIA NOWOROCZNE. JAK SKUTECZNIE JE REALIZOWAĆ KAŻDEGO DNIA W ZGODZIE Z WARTOŚCIAMI I CELAMI?

Zaproszenie na bezpłatne jesienne warsztaty mydlarskie!

Ploteczkarnia.pl wraz z Fundacją Rak’n’Roll serdecznie zaprasza na warsztaty handmade (rękodzieła) Panie, leczące się onkologicznie. Tym razem podczas warsztatów nauczymy się robić kosmetyki ekologiczne.

Temat zajęć: Jesienne warsztaty mydlarskie.

Warsztaty dla kobiet Warszawa - Zajęcia dla kobiet w Warszawie - Aktywny wypoczynek

Celem warsztatów dla kobiet w Ploteczkarni jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni, która pozwoli zbadać dane zagadnienie z wielu stron i poznać ukryty w nim potencjał. Na naszych zajęciach dla kobiet w Warszawie realizujemy program z wielu dziedzin, począwszy od kulinariów, a skończywszy na sztuce.

Dużą wartością  warsztatów dla kobiet w Warszawie jest fakt, że odbywają się w grupie osób, które pracują nad jednym tematem. Dzięki temu można poznać na warsztatach dla kobiet w Warszawie wiele indywidualnych podjeść i doświadczeń innych osób, inspirować się nimi, a jednocześnie odkrywać te elementy, które dla nas na dany moment w życiu są najważniejsze czy najbardziej potrzebne.

Możemy śmiało powiedzieć, ze uczestnictwo w warsztatach dla kobiet w Warszawie, jak twierdzą same uczestniczki, jest okazją do odpoczynku, wyciszenia się, lepszego poznania samej siebie, rozmów z innymi kobietami. Są odskocznią od codziennego, zabieganego życia, pracy, dbania o dom, dzieci, męża. Nasze warsztaty dla kobiet są często jedyną okazją do zadbania o siebie i zrobienia czegoś tylko dla siebie samej.