krzaki

Aktualności Ploteczkarni

Przerwa w pracy herbaciarni

 Szanowni Klienci,

informujemy, że w dniach 6-13.02.2016 ploteczkarnia będzie zamknięta. Zapisy na kurs wire-wrapping  i więcej informacji udzieli - Kornelia Kubinowska mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zapisy na odpłatny kurs modniarstwa 27-28.02.2016 - szczegółowe informacje i zapisy - Monika Grzybowska: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zapraszamy ponownie od 15-go lutego 2016 r. Za utrudnienia przepraszamy :)

Kurs modniarstwa - nowość!!!

Ploteczkarnia.pl i Fundacja Rak'n'Roll serdecznie zaprasza na wyjątkowe warsztaty modniarstwa.
Już od 26-go lutego będziemy gościć w Ploteczkarni niezwykłą instruktorkę Monikę Grzybowską z Londynu.

Monika to dyplomowana Mistrzyni Modniarstwa, która jest uznanym polskim projektantem nakryć głowy.Specjalizuje się w indywidualnych zamówieniach, a także tworzy nakrycia głowy dla szerszej rzeszy klientów.
Ukończyła szkołę modniarską w Polsce i uzyskała dyplom mistrzowski w tym zawodzie, doskonaliła swoją wiedzę i umiejętności artystyczne w British School of Millinery i Kensington and Chelsea College w kierunku modniarstwo. Monika prezentowała swoje kolekcje w Londynie Hat Week w marcu 2014 roku, a nakrycia głowy jej autorstwa są często wykorzystywane przez innych artystów w sesjach zdjęciowych.
Monika używa tylko wysokiej jakości, przyjaznych dla środowiska tkanin i materiałów.

 

Zrób sobie filcowy kapelusz!

Zapraszamy na wiosenne warsztaty rękodzieła...

Ploteczkarnia i Fundacja Rak'n'Roll serdecznie zaprasza na wielkanocne warsztaty rękodzieła! Już 18-go marca o godz.11:00 w Ploteczkarni przy ul. Chmielnej 26.Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc konieczne zapisy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

http://ploteczkarniapl.blogspot.com/2016/03/zapraszamy-na-wiosenne-warsztaty.html

Do zobaczenia!

 

Warsztaty dla kobiet Warszawa - Zajęcia dla kobiet w Warszawie - Aktywny wypoczynek

Celem warsztatów dla kobiet w Ploteczkarni jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni, która pozwoli zbadać dane zagadnienie z wielu stron i poznać ukryty w nim potencjał. Na naszych zajęciach dla kobiet w Warszawie realizujemy program z wielu dziedzin, począwszy od kulinariów, a skończywszy na sztuce.

Dużą wartością  warsztatów dla kobiet w Warszawie jest fakt, że odbywają się w grupie osób, które pracują nad jednym tematem. Dzięki temu można poznać na warsztatach dla kobiet w Warszawie wiele indywidualnych podjeść i doświadczeń innych osób, inspirować się nimi, a jednocześnie odkrywać te elementy, które dla nas na dany moment w życiu są najważniejsze czy najbardziej potrzebne.

Możemy śmiało powiedzieć, ze uczestnictwo w warsztatach dla kobiet w Warszawie, jak twierdzą same uczestniczki, jest okazją do odpoczynku, wyciszenia się, lepszego poznania samej siebie, rozmów z innymi kobietami. Są odskocznią od codziennego, zabieganego życia, pracy, dbania o dom, dzieci, męża. Nasze warsztaty dla kobiet są często jedyną okazją do zadbania o siebie i zrobienia czegoś tylko dla siebie samej.