krzaki

Aktualności Ploteczkarni

Z okazji Dnia Mamy zapraszamy na warsztaty florystyczne!

Kochani, jeżeli jeszcze nie macie prezentu dla swojej Mamy to serdecznie zapraszamy na warsztaty florystyczne, gdzie sami "ukręcicie" ogromny bukiet spiralny z żywych kwiatów. Wątpicie w swoje talenty nie ma problemu. W zamian możecie też wykupić swoim Mamom voucher upominkowy na nasze dowolne warsztaty, a my już zadbamy o to  żeby Wasze Mamy spędziły wspaniały czas w kameralnym i uroczym miejscu jakim jest Ploteczkarnia. Zapraszamy!

http://www.ploteczkarnia.pl/index.php/warsztaty/rodzaje-zajec/details/26-bukiet-spiralny-okazjonalny-z-okazji-dnia-mamy.html

Zaproszenie na bezpłatne biżuteryjne warsztaty rękodzieła!

Ploteczkarnia i Fundacja Rak'n'Roll serdecznie zapraszają na biżuteryjne warsztaty rękodzieła.

Uczestnictwo w warsztatach dla Pań które leczą się onkologicznie jest bezpłatne.
Zapraszamy na warsztaty tworzenia biżuterii.
Tym razem własnorećznie wykonacie zestaw biżuterii srebrnej z kryształkami Swarovskiego.

Konkurs Mojego Mieszkania rozstrzygnięty!

Jak zapewne wiecie Ploteczkarnia dołączyła do zacnego grona Klubu Kobiet z Pasją. Możecie o tym przeczytać w majowym numerze czasopisma Moje mieszkanie. Konkursogłoszony w gazecie został rozstrzygnięty.

Z przyjemnością informujemy, iż konkurs z majowego wydania MM został rozstrzygnięty. Warsztaty w Ploteczkarni wygrywają: Adrianna Szmagalska, Beata Czekalska i Iwona Marchlewska. Gratulujemy serdecznie i do zobaczenia w Ploteczkarni na warsztatach!

Zaproszenie na bezpłatne wiosenne warsztaty rękodzieła!

Ploteczkarnia i Fundacja Rak'n'Roll w związku ze zbliżającym się 8 marca serdecznie zapraszamy na wiosenne warsztaty rękodzieła.

Uczestnictwo w warsztatach dla Pań które leczą się onkologicznie jest bezpłatne.
Zapraszamy na warsztaty tworzenia kosmetyków ekologicznych.
Tym razem w programie robienie mydeł glicerynowych.

Zaproszenie na bezpłatne warsztaty rękodzieła! Walentynki

Ploteczkarnia.pl wraz z Fundacją Rak’n’Roll serdecznie zaprasza na pierwsze poświąteczne warsztaty zcyklu handmade (rękodzieło) dla Pań, które leczą się onkologicznie.
W związku ze zbliżającymi się Walentynkami mam dla Was niespodziankę. Będzie słodko, twórczo, kreatywnie, a wszystko z wykorzystaniem techniki decoupage.
Będziemy malować, wycinać, kleić i złocić...
ZAPRASZAMY NA KREATYWNE WALENTYNKI!

Warsztaty dla kobiet Warszawa - Zajęcia dla kobiet w Warszawie - Aktywny wypoczynek

Celem warsztatów dla kobiet w Ploteczkarni jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni, która pozwoli zbadać dane zagadnienie z wielu stron i poznać ukryty w nim potencjał. Na naszych zajęciach dla kobiet w Warszawie realizujemy program z wielu dziedzin, począwszy od kulinariów, a skończywszy na sztuce.

Dużą wartością  warsztatów dla kobiet w Warszawie jest fakt, że odbywają się w grupie osób, które pracują nad jednym tematem. Dzięki temu można poznać na warsztatach dla kobiet w Warszawie wiele indywidualnych podjeść i doświadczeń innych osób, inspirować się nimi, a jednocześnie odkrywać te elementy, które dla nas na dany moment w życiu są najważniejsze czy najbardziej potrzebne.

Możemy śmiało powiedzieć, ze uczestnictwo w warsztatach dla kobiet w Warszawie, jak twierdzą same uczestniczki, jest okazją do odpoczynku, wyciszenia się, lepszego poznania samej siebie, rozmów z innymi kobietami. Są odskocznią od codziennego, zabieganego życia, pracy, dbania o dom, dzieci, męża. Nasze warsztaty dla kobiet są często jedyną okazją do zadbania o siebie i zrobienia czegoś tylko dla siebie samej.